Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë. E emocionuar që do të bëhet nënë për herë të parë, Jonida nuk nguron t’I ndajë këto emocione me ndjekësit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi me anë të një videoje në rrjetin social ‘Instagram’ aktorja ka zbuluar gardërobën e vogëlushes së saj, ku vihen re rroba, kremra dhe gjëra të tjera për foshnja.

“I shoh nga 40 herë në ditë dhe nuk ngopem”, ka shkruar Jonida krahas videos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb