Simpatitë e saj politike asnjëherë si ka mbajtur të fshehura dhe gjatë kohëve të lockdown dhe masave antikovid Julia Robert rithekson qëndrimin e saj.
Artistja bukuroshe e Cmimit Oscar është fotografuar në Malibu teksa bënte Pazar me një maskë ku ishte dizenjuar fotoja e ish presidentit Obama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me flokë të mbledhura, syze dhe një look casual ylli i Erin Brokovich është fotografuar teksa shëtiste përgjatë Malibu Country Mart, qëndra tregtare më e madhe e Malibu.

Artistja është një prej personazheve të famshëm shumë pranë fondacionit Obama. Në dhjetor Roberts i është bashkuar Michelle Obamas në një udhëtim nga Vietnami në Malajzi, që kishte në fokus çështjet e emancipimit të femrave në jug-lindje të Azisë, në përpjekjen e tyre për të përmirësuar instrumentet për femrat në këtë zonë, të organizuar pikërisht nga Obma Foundation, në të cilën ka marrë pjesë edhe Barack Obama.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb