Aktorja​ Julia Roberts: ka qenë yll i shumë filmave të Hollywood-it, por për “Harper’s Bazaar UK” ka zbuluar se jo gjithmonë është sjellë mirë.

“Isha prioritet i vetvetes. Kam qenë pak shejtane egoiste”, ka thënë Roberts.

Fituesja e Oscarit thotë se atë e ka ndryshuar takimi me Dani Moder, të cilin e njohu gjatë xhirimit të filmit “The Mexican” në vitin 2001.

Çifti ishte martuar në vitin 2002 dhe së bashku kanë tre fëmijë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: