Justin Bieber ka qenë duke luftuar me një virus serioz, një virus që i ka lënë të paralizuar anën e djathtë të fytyrës… dhe atij do t’i duhet të marrë pak kohë për të punuar për t’u përmirësuar.

Këngëtari postoi një video të premten duke u shpjeguar fansave pse i është dashur të shtyjë disa shfaqje gjatë javës së kaluar, duke shpjeguar se është diagnostikuar me sindromën Ramsay Hunt. Bieber thotë se ka prekur një nerv në veshin e tij, duke shkaktuar paralizën.

Siç shihet në video, Justin nuk është në gjendje të mbyllë sytë me njërin sy dhe mund të buzëqeshë vetëm me njërën anë të gojës.

Ndërsa JB u kërkon falje fansave për mungesën e shfaqjeve të fundit, ai thotë se e gjithë kjo është “shumë serioze” dhe se do t’i duhet të marrë një pushim të papërcaktuar për të punuar për t’u bërë i shëndetshëm.

Ai thotë se ka bërë ushtrime për fytyrën dhe se me punë, gjithçka do të kthehet në normalitet — thjesht nuk është e qartë se sa kohë do të zgjasë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb