Gjithmonë më pranë njëri-tjetrit Katie Holmes dhe shefi Emilio Vitolo të cilët nuk fshihen më. Dorë për dore në New York të dy tregojnë dashurinë e tyre që ka lindur disa javë më parë. Artistja 41 vjeç dhe Vitolo, 33, duket se janë çifti perfekt. Ndoshta është pikërisht kjo lidhja që Holmes ka shpresuar të gjejë, pas fundit të historisë së dashurisë me Tom Cruise.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Katie është përfolur për shumë flirte pas ndarjes nga Cruise, por asnjë nuk është zyrtarizuar nga aktorja. Artistja gjithmonë ka qenë shumë e lidhur me dashurinë e saj të vetme të madhe, vajzën Suri, që ka mbushur 14 vjeç gjatë lockdown dhe që Holmes e ka nga martesa me Tom Cruise, me të cilin është divorcuar në 2012.

Tani Katie Holmes duket se ka gjetur qetësinë në New York në krah të Emilios që është 7 vjet më i ri se ajo. Vitolo ishte në prag të martesës kur u njoh me Katie Holmes. Sipas miqve të tij ai ra në dashuri kokë e këmbë më artisten duke bërë që të anulojë martesën dhe duke u ndarë nga e fejuara e tij vetëm me një sms.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb