Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr hurma
400 ml qumësht
100 gr gjalpë
120 gr miell
1 lugë pluhur pjekës
50 gr arra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: