Recetë nga znj Eneida
Përbërësit
2 të verdha vezesh
200 ml qumësht kokosi
Pak vanilje
180 gr miell
3-4 lugë kokos të grirë
Pak kripë
3 lugë gjelle sheqer
1.5 lugë baking powder
2 të bardha vezesh
Vaj kokosi për skuqje

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: