Ky është momenti i çuditshëm kur një konkurrent X Factor ra nga skena duke kënduar për vendin e tij në konkurs.

Këngëtari Tommy Ludford, 20 vjeç, po performonte gjatë raundit të ‘talenteve’ të ITV gjatë ‘Sfidës me gjashtë karrige’, kur humbi kontrollin dhe u rrëzua në mënyrë dramatike.

Momenti, i cili u shfaq live në TV, e la Simon Cowell dhe gjyqtarët e tjerë me gojë të hapur – dhe nxiti një mik të panjohur Dermot O’Leary që të nxitonte ta ndihmonte

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb