Panorama më e bukur vjen nga Taormina, ku Anna Tatangelo lundron në ujërat siciliane me një jaht. Fiziku i saj qiellor me bikini në nuanca të arta, nxjerrin në pah format shpërthyese të këngëtares bukuroshe. Pas një sezoni të vështirë, ajo relaksohet në det duke shfaqur një trup mahnitës, rezultat i stërvitjes së vështirë.

Anna Tatangelo ka postuar në profilin e saj në Instagram disa foto të nxehta nën diell në të cilat shfaqet rrezatuese dhe si gjithmonë magjepsëse. Duke pozuar si një modele, këngëtarja tregon këmbët e saj të skalitura në mënyrë perfekte, gjoksin e saj të madh dhe barkun e sheshtë. Flokët e lëshuara dhe një pamje intriguese, bëjnë që komplimentet të vërshojnë lumë në rrjetet sociale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Anna duket se së fundmi është rikthyer beqare, pas ndarjes me të dashurin e saj Livio Cori. Në krah të Tatangelos është edhe djali i saj Andrea, te cilin Ana e ka nga lidhja e mëparshme dhe e gjatë me Gigi D’Alessio, pa arritur kurrë në martesë.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb