Këngëtarja Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerrë një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite.

Pak minuta më parë Ronela ka publikuar edhe një video ku tregon se çka hequr gjatë xhirimeve të klipit tësaj të fundit.

Këngëtarja shihet teksa zbret disa shkallë mirëpo në një moment është rrëzuar. “Kur thonë: “Hë se keni punë të lehtë ju “ -LAGE- 21.06.2019”, ka shkruar Ronela pranë videos që është komentuar gjatë.

 

View this post on Instagram

 

Kur thone: “He se keni pune te lehte ju “ ??? -LAGE- 21.06.2019

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb