TIRANE

Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e shtrirë në një shtrat spitali.

Untitled 21
Untitled 21

Ajo që bie në sy është se Morina në krah ka të vendosur një serum. “S’është e lehtë të vdesësh”,- shkruan Fjolla krahas fotos.
Këngëtarja nuk bën të ditur se çfarë i ka ndodhur por me siguri asgjë serioze.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: