Një përdoruese e Tik Tok ka mbetur e shokuar kur ka mësuar jetën e dyfishtë të partnerit. Ajo kërkoi rastësisht në internet emrin dhe mbiemrin e partnerit dhe mësoi të gjithë të vërtetën. Ajo kuptoi se i dashuri i saj, kishte një djalë dhe fëmija ishte sjellë në jetë gjatë viteve të lidhjes së tyre.

“Isha mërzitur duke qëndruar në shtëpi e vetmuar, vendosur ta shtyp emrin dhe gjeta një regjistër të foshnjave që kanë lindur në janar të këtij viti – ai ishte regjistruar si baba”, ka shpjeguar kjo vajzë.

Priscill dhe tashmë ish-partneri ishin në pushime, kështu një ditë humbi telefonin dhe portofolin, e kur diskutuan për atë se si të mbajnë kontakte kur të kthehen, ai i kishte thënë se nuk duhet të brengoset se do të blejë një telefon të ri.

“Kaluan disa ditë që kur jemi kthyer nga pushimet, e ai as që më ka telefonuar – mendova se do ta gjej disi në internet”, ka vazhduar Priscill historinë e saj.

E shumë përdorues në TikTok i kanë parashtruar pyetje, kryesisht se si është e mundur që nuk i është dukur e çuditshme që në ditët e sotme partneri i saj të mos ketë llogari të hapura në rrjetet sociale.

“Në fillim të lidhjes me tha që ka një profil në platformat sociale, por se e ka shlyer – e unë shumë naive i kam besuar”, është përgjigjur vajza.

Kur zbuloi faktet shokuese, Priscill vendosi të kërkoj edhe emrin e nënës në librin e regjistrit.

“Gjeta një grua dhe fotografitë me të dhe të birin. Shikova fotografinë tërë kohën dhe prisja që dikush do të vijë dhe të më zgjojë nga kjo ëndërr e keqe”, ka shpjeguar ajo.

Ditë të tëra i kaloi duke u munduar të rilidhë kontakt me të, por çdoherë lajmërohej sekretaria, kështu vendosi t’i dërgojë t’ia dërgojë të gjitha dëshmitë që i kishte gjetur për të.

“E kuptova që i kishte parë të gjitha mesazhet e mia, e ai dhe gruaja e tij më kishin bllokuar”, ka shtuar ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb