Evenimenti BET Hip-Hop Awards në Miami mblodhi shume yje muzikore, por ajo që tërhoqi më shumë vënendje ishte Keyshia Kaoir.

Modelja me një kostum me zinxhirë të vegjël ka treguar më shumë sec duhet duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

E dashura e reperit Gucci Mane ju bashkua shumë këngëtareve të tjera të muzikës hip-hop pjesëmarrëse në këtë ceremoni.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb