Kim Kardashian falënderon 27 milionë ndjekësit e saj të Instagram me një super belfie. Shoë girl-ja amerikane e di shumë mirë që të pasmet e saj janë mënyra më e mirë për të tërhequr vëmendjen dhe i përdor më së miri. 34-vjecja ka postuar një foto super të nxehtë. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: