Revista ndërkombëtare Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019.

Ka qenë bukuroshja amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss Universe, femra më e bukur në botë, në listën me 100 kandidate.

Ndërkaq, Culpo ka realizuar një seri fotografish mahnitëse për numrin më të ri të revistës, duke u shfaqur me të brendshme shumë seksi dhe sensuale.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb