“Nëse më thua se nuk ka para, nuk shpenzoj më”. Kështu ka komentuar trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp merkaton e bërë nga Barcelona.

Katalanasit i kanë habitur të gjithë këtë verë. Gjigandët e La Liga janë në krizë ekonomike, por kjo nuk i ka ndaluar aspak që të afrojnë lojtarë si Leëandoëski, Raphinha, apo edhe Kounde.

“Timonieri” i të kuqve, Klopp shprehet: “Është diçka që nuk e kuptoj për disa arsye”.Me siguri këto fjalë nuk do i pëlqejnë aspak drejtuesve të Barcelonës.

Y6
Y6

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: