Kompania amerikane, Alienware ka ndërtuar një dhomë speciale për specialistët e vërtetë të kompjuterave dhe internetit. Dhoma është ndërtuar në Hotel Hilton në Panama.

Dhoma ka një televizor 65-inç 4K OLED, një kompjuter Alienware me Core i7-7800 dhe një GTX 1080Ti, Xbox One Elite kontrollorët, një Oculus Rift, një laptop Alienware i lidhur me një monitor ultra të gjerë 34 inç, një karrige garash, ndriçim interaktiv dhe disa gjëra të çuditshme me një logo të Alienware, dhe dy shtretër. Dhoma u hap dje dhe kushton $ 349 një natë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: