Konferenca e Kryetarëve, e mbledhur sot nën drejtimin e Kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, miratoi kalendarin e veçantë të rishikuar të shqyrtimit të projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021”, miratuar me vendimin nr. 27, datë 21.10.2020 të Konferencës së Kryetarëve.

Konferenca vendosi shqyrtimin nen për nen dhe në tërësi të projektligjit “‘Për buxhetin e vitit 2021”, në seancën plenare të datës 16 nëntor 2020.

Konferenca e Kryetarëve u zhvillua me anë të mjetit të komunikimit elektronik (Cisco Webex).

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb