Kongresmeni amerikan, Donald Payne, është vendosur në qendër të kritikave gjatë një sesioni online.

Ai është shfaqur në këtë takim me pantallona të shkurtra, e kjo ka tronditur jo pak të pranishmit.

Në videon e shfaqur, Payene, nuk ishte në dijeni që kamera ishte ndezur, e në një moment ngrihet nga karrigia ku ishte ulur.

Por ky koment, është filmuar nga një tjetër kongresmen, i cili dhe e ka bërë virale në rrjet.

Kongresmeni është vendosur në qendër të kritikave për këtë veprim, ndërsa deri më tani nuk kemi asnjë reagim nga ana e tij. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb