Gjithçka që Kardashianet prekin bëhet ar. Tani është radha e motrës më të madhe, Kourtney Kardashian që në moshën 39-vjeçare ka vendosur të bëhet bloggere. Kourtney sapo ka prezantuar website e saj Poosh, ku shfaqen artikujt me këshilla për verërat biologjike, librat dhe deri tek ajo se si mund të dukesh mirë nudo.

Për të lançuar këtë projekt, Kourtney Kardashian ka ngacmuar vëmendjen e ndjekësve në Instagram, duke publikuar në këto javë imazhe të saj gjysmë nudo, me një laptop në dorë dhe njoftimin për hapjen e Poosh, pa specifikuar se për çfarë bëhet falë.

Të zhgënjyer kanë mbetur fansat, që prisnin prej saj një linjë kozmetike si motrat e saj Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, të cilat kanë linjën e tyre beauty.

(da.xha/BalanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb