Recete nga znj Eneida
Përbërësit

400 gr fasule të kuqe
5-6 domate qershi
5-6 domate të thara
2 speca gogozhare
Kopër/Majdanoz
3-4 lugë vaj ulliri
1 lugë uthull molle
Kripë/piper i zi

Shkopinj me kripë

250 gr miell
80 ml vaj ulliri
50 ml qumësht
1 lugë uthull
1 lugë pluhur pjekës
Kripë
1 lugë rigon

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: