Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar disa foto nga takimet që përfaqësueset e partisë së saj kanë zhvilluar sot në disa lagje të Tiranës.

LSI ka filluar herët takimet para zgjedhjeve të 25 prillit 2021, teksa tashmë nga prag fushate Kryemadhi i është drejtuar kryeqytetasve me një thirrje.

Kryemadhi kërkon që qytetarët të bashkohen me ekipin e LSI për të sjellë ndryshimin që i duhet vendit.

 

STATUSI NGA MONIKA KRYEMADHI

Qytetarë të Tiranës! Le të bëhemi bashkë për të sjellë ndryshimin që i duhet vendit tonë.

Bashkohuni me ekipin e LSI.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj ?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb