Në këto ditë të vështira për të gjithë, teksa në luftë jemi me një armik të padukshëm, kryeministri i vendit e ka nisur shpesh ditën me fjalë të shenjta.

Ashtu ka bërë edhe sot.

Rama ka zgjedhur fjalët e profetit Muhamed këtë mëngjes, ku thuhet: “Nuk ka gjë që peshon më shumë në peshoren e besimtarit në ditën e Qametit, sesa sjellja e mirë”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: