KOSOVË
Pasi Kurti hoqi taksën për lëndën e parë nga Serbia si dhe paralajmëroi edhe heqjen e saj përfundimtare më 1 prill nëse Serbia reflekton, Haradinaj ka reaguar duke e quajtur kryeministrin e Kosovës hajdut dhe përgjegjës.
Ish- kryeministri kosovar shprehet se tashmë ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë si dhe Kurti është përgjegjës për ripushtimin ekonomik të vendit.
STATUSI I RAMUSH HARADINAJT

Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para Serbisë. Ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë. Albin Mashtruesi nga sot je përgjegjës për ripushtimin ekonomik të Kosovës nga Serbia.
Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin e saj!

RH

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb