Personi që shihni në foto është Enver Borçi, personi që u gjet i vrarë sot me armë zjarri, anëtari i bandës së Lushnjës, që drejtohej nga Aldo Bare. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Boriçi u gjet i pajetë nga klientët e lokalit, në një karrige dhe me një plumb në kokë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

52-vjeçari është vëllai i Arben Boriçit, krahut të djathtë të Aldo Bares, ish-kreu i bandës së Lushnjës.

Aktualisht vëllai i pronarit të lokalit është në burg i dënuar përjetë. Arben dhe Enver Boriçi njihen si persona shumë të afërt të Aldo Bares, në kohën kur nisën dhe përplasjet në Lushnje. Aktualisht policia po heton në lidhje me ngjarjen si dhe identifikimin e autorëve të krimit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: