Kylie Jenner është një prej femrave më të njohura dhe miliarderja më e re në botë.

22 vjeçarja numëron mbi 180 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i zbavit me imazhe të ndryshmet.

Kylie në disa foto të publikuara së fundmi shfaqet joshëse dhe dukej mahnitëse përpara ndjekësve të saj në Instagram.

Ndër të tjera, theksojmë që Kylie është nënë e një vajzë nga lidhja me reperin, Travis Scott, me të cilin u nda muaj më parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb