Kur një mikeshë martohet gjithmonë është festë, por kur kjo mikeshë të kërkon të bëhesh dëshmitare në dasmën e saj, gjithçka bëhet më speciale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Këtë e di shumë mirë Lady Gaga e cila është ‘çmendur’ fare gjatë dasmës së mikeshës së saj më të mirë, make-up artistes Sarah Tanno.

Miss Germanotta ka postuar shumë foto në instastory ku shfaqet me flokët dhe fustanin rozë në plazh. ‘Dy nga miqtë e mi më të mirë sapo janë martuar. Tani është koha për të festuar”, shkruan Gaga.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: