Prej disa muajsh ajo ka mbyllur në dollap maskën e popstarin ekstravagant dhe provokues, por Lady Gaga nuk e harron zakonin e vjetër.

Kështu teksa është në tourin e saj nëpër botë me Tony Bennett, ajo vishet nën petkun e ‘sophisticated lady’ të jazz-it, duke skandalizuar me veshjen.

Ashtu sikurse në Vancouver Jazz Festival, ajo është prezantuar me transparente se kurrë, duke mos kaluar pa rënë në sy dhe i ka postuar fotot në Instagram. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: