SHKODRA

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Shkodër- Lezhë. Një automjet ka përplasur për vdekje një çiklist në afërsi të fshatit Mabe.

Ndërkohë ngjarja mësohet se ka ndodhur në orën 06:00 të këtij mëngjesi dhe nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Vlen të theksohet se ky është aksidenti i parë në javën e tretë të muajit korrik teksa ditën e djeshme gjithashtu ka pasur aksidente në Elbasan e Pogradec.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb