RROGOZHINË

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur ‘’Bishti i Zhurit’’ në Rrogozhinë. Gazetari Kelmend Baçi raporton për BalkanWeb se është përplasur autoambulanca e Fierit me një mjet tjetër.

Nga aksidenti janë plagosur persona që udhëtonin brenda në ambulancë, dhe dyshohet se në total bilanci i përplasjes është 4 të plagosur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: