TIRANE

Policia shqiptare ka realizuar një operacion të gjerë antidrogë, duke vënë në pranga disa persona. Një efektiv policie u arrestua nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Ndërsa, si pjesë e këtij operacioni, u arrestua edhe nipi i shefit të objekteve pranë Komisariatit numër 1 në kryeqytet. Një banesën e të arrestuarit u gjet një armë tip automatik, që ai e mbante pa leje.

I arrestuari është ndjekur nga forcat e policisë nga Kakavija në Tiranë, ku dhe u prangos.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb