Policia e Elbasanit dhe FNSH kanë bllokuar një sasi droge në Qafë Thanë.Droga është gjetur në një furgon, e cila ishte fshehur në shasinë  e makinës.

Mësohet se në këtë operacion  kanë marrë pjesë dhjetëra forca policore si dhe FNSH-ja.

Ndërkohë ende nuk dihet sasia e drogës, e cila është bllokuar. Policia e Shtetit pritet që në vijim të japë detaje për këtë operacion.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: