TIRANË

Një grua është plagosur me thikë nga djali i saj në periferi të Tiranës. Sipas burimeve zyrtare, ditën e sotme në Institut Bujqësor, shtetasi Ajet Lleshi, (Sina), banues në Burrel, ka goditur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen Sofie Sina, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb