ELBASAN

Një operacion i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë është duke u zhvilluar në Elbasan. Mësohet se FNSH-të po kryejnë kontrolle në disa ambiente pranë zonës së Kombinatit Metalurgjik. Burime thanë se kontrollet po kryhen për persona të dyshimtë ose që janë shpallur në kërkim më herët.

Nuk ende informacion zyrtar nga policia për këto kontrolle.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: