VLORË

Trupi i pajetë i një të riut është gjetur mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Ngjarja në fjalë është regjistruar në lagjen “Kushtrimi” pranë kupolës së avionëve. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Kreshnik Dashi, 34 vjeç.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për ‘BalkanWeb’ se nga këqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të njëjtat burime thanë se ka dyshime që vdekja 34-vjeçarit mund t’i ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak pasi ka patur probleme me zemrën.

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb