Lëndë plasëse është vendosur ditën e sotme në murin rrethues të një banesë në Komsi të Matit.

Sipas policisë, lënda dyshohet se është vendosur pranë portës së murit rrethues të banesës së shtetasit R.H., e cila shpërthyer, por për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale.

Mat/informacion paraprak

Më datë 02.08.2022, në njësinë administrative Komsi, dyshohet se pranë portës së murit rrethues të banesës së shtetasit R.H., ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: