DIVJAKË

Një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër në Divjakë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, në fshatin Ferras. Policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:50, në fshatin Ferras, Divjakë, dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar njëherë në ajër me armë zjarri.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e personit që dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb