Është vetëdorëzuar në Policinë e Shkodrës 49-vjeçari Agron Mehmeti, i cili mbrëmjen e kaluar terrorizoi fëmijët, teksa qëlloi me armë zjarri në drejtim të tyre.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar, ku fatmirësisht nga të shtënat nuk pati asnjë të lënduar.

Ndërkohë, 49-vjeçari Mehmeti goditi me qytën e pistoletës një nga fëmijët. E gjithë ngjarja ndodhi pasi djali i 49-vjeçarit u konfliktua me disa fëmijë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb