Një 50-vjeçar ka humbur jetën pasi ka shpërthyer një bombol gazi në Selenicë.

Sipas informacioneve paraprake, policia është njoftuar nga fqinji i viktimës për shpërthimin.

50-vjeçari ka humbur jetën rrugës për në spital.

“Salla Operative e DVP Vlorë ka marrë një telefonatë nga një shtetas, se në banesën e shtetasit D.G (komshiu), dyshohet se aksidentalisht ka plasur një bombol gazi dhe është dëmtuar i zoti i banesës shtetasi D. G, rreth 50 vjeç, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital”, thuhet në njoftimin e policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb