Katër persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur me thikë nga një person në Izrael.

Policia tha se sulmuesi arab futi makinën e tij afër qendrës dhe më pas goditi me thikë pesë persona në qytetin jugor të Beersheba para se të qëllohej për vdekje.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: