Zjarr në një fasoneri në Skrapar. Nuk dihen akoma shkaqet dhe rrethanat se si ka rënë zjarri. Punonjësit kanë dalë të gjithë jashtë dhe fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar.

Për momentin dyshohet se ka qenë një shkëndijë elektrike. Fasoneria është fabrikë e prodhimit të këpucëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb