TIRANË

Një grua është gjetur e mbytur këtë mëngjes në një rezervuar, në Surrel të Tiranës.

Policia njofton se nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. “BalkanWeb” mëson se është gjetur e mbytur 50-vjeçarja Engjëllushe Baçaj.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb