TIRANË

Një operacion i madh anti-kanabis po zhvillohet nga policia në mbarë vendin.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se policia po ushtron kontrolle në të gjithë territorit, në çdo qytet të vendit.

Siç mëson gazetarja Bezat, policia po ushtron kryesisht kontrolle në tunele, magazina e ambiente të mbyllura, me qëllim parandalimin e kultivimit të kanabisit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb