Disa të shtëna me armë zjarri sapo janë regjistruar në zonën e Astirit, në Tiranë, ku raportohet për një të vdekur.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur pranë një bari, tek “Unaza e Re”, ndërkohë që viktimë ka mbetur një i ri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: