Ish-ministrja dhe deputetja e PS-së Miimi Kodheli, ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me Bashkim Finon, ish-kryeministër, që u nda nga jeta sot në moshën 59-vjeçare, pasi ishte infektuar me koronavirus.

Në një reagim në rrjetet sociale, Kodheli kujton kohën kur kanë qenë shokë klase në fakultet.

  • foto galeri

“Ja ku jemi të dy, shokë të një klase fakulteti. Mbetëm deri sot të tillë, por jam e sigurt do takohemi sërish.

Lamtumirë shok i kohërave të vjetra e moderne, mik i ditëve të mira e të vështira, Bashkim Fino.

Do na mungosh të gjithëve, por më shumë Dianës së dashur.

Lamtumirë e shihemi në kohë më të mira!”, shkruan Mimi Kodheli.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb