Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo, shquhet për paraqitjet e saj.


Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe në atë Instagram publikon foto dhe video të ndryshme, përfshirë edhe ato seksi dhe provokuese.


Së fundmi, 42-vjeçarja pas pushimeve që kaloi në shqipëri, po relaksohet në Dubai bashkë me familjen e saj.


Në imazhet e fundit ajo shfaqet me një kostum plazhi të kuq, duke nxjerrë në pah te pasmet e saj, brenda nje vaske.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb