KOSOVE – Ledri Vula mbush sot 31 vjeç. Ylli i muzikës hip hop festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen e tij në mesin e miqve dhe familjarëve. Reperi nga Prishtina ka kohë që po shijon jetën si singëll dhe tashmë në mesin e miqve dhe familjarëve po feston ditëlindjen e tij.

ledri-1

Ai ka mbushur plot 31 vjeç dhe në këtë moment po shijon sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e tij duke mbetur një nga reperët më të kërkuar. Nga miqt e familjarët ai është befasuar me një torte speciale, për të cilën ai është emocionuar shumë dhe e ka publikuar në rrjetin social Instagram. “Urime ditëlindjen Ledri, të dojm shumë”- shkruhej mbi tortë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb