E gjithë Lezha është pushtuar nga një mjegull e dendur.

Gazetari Elidon Ndreca që ka siguruar videon për “BalkanWeb” thotë se kjo lloj mjegulle nuk është parë ndonjëherë.

Mjegulla ka nisur rreth orës 19:00, duke krijuar vështirësi në lëvizje, në rrugët e qytetit dhe akset nacionale.

Shihni pamjet që vijnë nga rrugët e Lezhës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: