LEZHE

Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës. Policia e Shtetit ka bërë të njohur ditën e sotme emrat e më të rrezikshmëve, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

“Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb