“Gossipi i ditëve të fundit na ka bërë mirë, ka shkundur disi ambientin”! Në vigjilie të takimit kundër Udinezes të vlefshme për kampionat, me një pyetjeje për ndeshjen e radhës dhe një tjetre për sfidën ndaj Atletikos, del pyetja që Alegi në fund të fund e priste.

Sepse mes pyetje për futbollin dhe të ardhmes së tij, në konferencë për shtyp kishte kohë dhe për gossipin, të cilit Maks Alegri i përgjigjet në mënyrë origjinale. “Unë nuk bëj rojen, bëj trajnerin. Ishte një darkë ku futbollistët janë argëtuar dhe kanë bërë mirë pasi fituam ndeshjen në Napoli, kështu që na ka sjellë fat”.

 (BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: